• Українська
  • Magyar

Локальні розваги в Карпатах

》Верхова їзда

Чудова можливість не лише відпочити, а й оздоровитись. Кінний спорт тренує поставу та дихання, також тварини допомагають зняти стрес та дарують незабутні емоції від процесу верхової їзди.

 

》Рибалка

Хороший спосіб відірватися від проблем, галасу міста та невпинної метушні. Справжня насолода для душі – поєднатися з природою. І здобуті трофеї в процесі риболовлі згодом порадують не лише душу, а й тіло.

》Рафтинг

Швидкісний сплав гірською річкою через пороги –  це враження на все життя. Драйвовий та екстремальний відпочинок не залишить вас байдужим. Ви зможете по-справжньому відчути атмосферу Карпат і насолодитись її могутністю.

》Різноманітні ферми

Неподалік знаходяться такі ферми – равликова, буйволина, оленяча та страусина. Гарна ідея для сімейного відпочинку – ознайомитись з цікавими процесами тваринництва та продегустувати смаколики фермерського виробництва.

》Гастрономічні тури

Влаштуйте справжнє свято для вашого живота! Закарпатська кухня має інтернаціональний характер, тут можна скуштувати традиційні надбання різних країн. Тому колорит Закарпатської кухні вражає навіть обізнаних гурманів.

》Полювання

Відчуйте на собі первісну радість мисливця серед могутніх лісів Закарпаття. Виняткова чистота місцевого повітря і води допоможе відволіктися від буденності та відпочити.